Uitslag 2017

Eemsmond ronde van Groningen 2017

                       Uitslag Wegwedstrijd over 174,9 km

                 Eemsmond ronde van Groningen op 18 Maart 2017
                     Gemeente Eemsmond ronde van Groningen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  20 Eising, Tijmen            Metec TKH                    4:03:21
  2 106 Kleiman, Wim              Kanjers voor Kanjers          z.t.
  3  26 Ottema, Rick              Baby Dump                     z.t.
  4  29 Groen, Ike                Delta Cycling Rotterdam       z.t.
  5 117 Havik, Piotr              Westland Wil Vooruit          z.t.
  6  87 Schouten, Jasper          WV De IJsselstreek           4:04:36     1:15
  7  45 Duvigneau, Beau           Vlasman CT                    z.t.
  8  38 van Luijk, Sven           Monkey Town CT                z.t.
  9  10 de Vries, Hartthijs       SEG Racing                    z.t.
 10   2 Hoekstra, Jochem          Destil-Jo Piels               z.t.
 11  21 van Trijp, Maarten        Metec TKH                    4:06:07     2:46
 12   5 Schulting, Peter          Destil-Jo Piels              4:10:52     7:31
 13   3 Bosman, Gert-Jan          Destil-Jo Piels              4:11:04     7:43
 14  28 Timmermans, Justin        Baby Dump                    4:11:06     7:45
 15 103 Rijpma, Coen              NWV Groningen                4:11:08     7:47
 16  56 Smits, Florian            West-Frisia                  4:11:14     7:53
 17  33 van den Dool, Jens        Delta Cycling Rotterdam       z.t.
 18 118 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 19  27 Sweering, Harry           Baby Dump                    4:11:30     8:09
 20  39 Slik, Ivar                Monkey Town CT                z.t.
 21  47 Bovenhuis, Robert         Vlasman CT                    z.t.
 22  32 Tulner, Rens              Delta Cycling Rotterdam       z.t.
 23 104 Meewisse, John            NWV Groningen                 z.t.
 24 113 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 25  51 Groen, Dex                West-Frisia                   z.t.
 26  42 Zanotti, Marco            Monkey Town CT                z.t.
 27 102 Lindeman, Adrie           NWV Groningen                 z.t.
 28 101 Merx, Peter               NWV Groningen                 z.t.
 29 105 Goeree, Rick              NWV Groningen                 z.t.
 30  48 Bovenhuis, Jasper         Vlasman CT                    z.t.
 31  17 Lindenburg, Jim           Metec TKH                     z.t.
 32  24 Hooghiemster, René        Baby Dump                    4:11:32     8:11
 33  30 Pastoor, Gerco            Delta Cycling Rotterdam       z.t.
 34 130 Buning, Jorn              WPGA Amsterdam                z.t.
 35  23 van der Duin, Patrick     Baby Dump                     z.t.
 36  97 Hoveijn, Frans            WV De Kannibaal               z.t.
 37  34 Talen, Jordi              Delta Cycling Rotterdam       z.t.
 38  25 Oostra, Folkert           Baby Dump                    4:11:36     8:15
 39   1 Vermeulen, Jeff           Destil-Jo Piels              4:11:42     8:21
 40   7 te Stroet, Rens           Destil-Jo Piels               z.t.
 41  15 van der Horst, Dennis     Metec TKH                    4:13:13     9:52
 42  82 van Sintmaartensdijk,Daa  WV De Jonge Renner            z.t.
 43  86 Groeneveld, Harro         WV De IJsselstreek            z.t.
 44  22 Doets, Marco              Baby Dump                     z.t.
 45  46 Lowik, Robin              Vlasman CT                    z.t.
 46 107 Johannink, Jelle          Kanjers voor Kanjers          z.t.
 47  40 van der Veekens, Mel      Monkey Town CT                z.t.
 48  13 Schelling, Ide            SEG Racing                    z.t.
 49  61 Minten, Kevin             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 50 129 Asjes, Jelmer             WPGA Amsterdam                z.t.
 51  49 Vierhouten, Gino Luca     Vlasman CT                    z.t.
 52  91 Timmerman, Jurgen         WV De IJsselstreek            z.t.
 53  57 Kivits, Marc              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 54  96 van der Wier, Wieger      WV De Kannibaal               z.t.
 55  78 Bouwmans, Bryan           WV De Jonge Renner            z.t.
 56 132 Schrijver, Jorgos         WPGA Amsterdam                z.t.
 57 108 Scholten, Wiebe           Kanjers voor Kanjers          z.t.
 58  11 Maas, Jan                 SEG Racing                    z.t.
 59   9 de Jong, Martijn          SEG Racing                    z.t.
 60  41 Santoro, Antonio          Monkey Town CT                z.t.
 61  16 Kreder, Stefan            Metec TKH                     z.t.
 62  19 van Bakel, Robbie         Metec TKH                     z.t.
 63  54 Dekker, Sjors             West-Frisia                  4:13:19     9:58
 64 100 Harms, Jos                NWV Groningen                4:13:50    10:29
 65  44 van den Dool, Kelvin      Vlasman CT                   4:13:59    10:38

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.123 km/u